Zondagmiddag 29 september gingen de kleine chefs uit de Graaf Florisstraat aan de slag om hapjes voor de ‘Einde-van-de-zomer-borrel’ te maken.
Dit keer waren Yuna (7 jaar), Tein (bijna 6) en zijn vriendje Djurre, Pepijn en Phileine (8 en 6) Boris (6, nieuw in de straat) en Sam (7) van de partij. Yin (3), het kleine zusje van Tein wilde eigenlijk wel weten wat haar grote broer daar aan het uitspoken was in het Hoekpandje, dus we hadden er nog een paar helpende handen bij. Inclusief die van hun moeder Thao.
Het Flo-team werd fantastisch ondersteund door Finn (15, grote broer van Yuna) en Ines (18, grote zus van Sam). En dus ook nog Thao. Het liep daardoor op rolletjes.
En ja, rolletjes was toevallig ook wat we maakten! Wraps, gevuld met zalm/roomkaas/avocado/dille. En met kaas/komkommer/kalkoenfilet.
Pompoensoep. En groenten met een dipje.
Buiten striemde het op de ramen, maar binnen was het zonnig en gezellig. Laat die herfst nu maar komen!

- Fatma en Aziem – Middellanders in hart en nieren - 8 april 2023
- DEEL MEE - 7 april 2023
- Portugália Tasca – een stukje Portugal in Middelland - 31 maart 2023
Queen bee en bezige bij Audrey Court Volgend artikel:
Op Stap Met Indy – Dushi